top of page

Üretime başladığı 1996 yılından itibaren özellikle TÜRKİYE iç pazarında sektör liderliği konumunu devam ettirmiş olan TOYBOX GIDA A.Ş. başlangıçta çocuklara yönelik Sürpriz Sihirli Oyuncaklı Sakızı üretmiş,  son yıllarda ise ürün portföyünü arttırarak 
genç ve yetişkin tüketicilere de ulaşmayı başarmıştır. 

 

Fabrikamızın Jelly, Licorice, Marshmallow, Oyuncaklı Sakız ve 
Metre Sakız, Lollipop, Gerçek Çikolatalı Ürünler, Sert ve Yumuşak Dolgulu Şeker, Oyuncaklı Yumurta Çikolata, Figürlü Çikolata üretim hatlarında 
yıllık toplam 15.000 ton üretim kapasitesi bulunmaktadır.
        Yıllardır sağlıklı, güvenli, yüksek kaliteli, yerel ve uluslararası gıda güvenlik belgelerine sahip doğal ürünler üreterek tüm tüketicilerin gönülleri fethetmiş olan firmamız, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerimizi en kısa sürede ve güvenle müşterileriyle buluşturmaya devam etmektedir. 
       

Ürünlerimiz, TÜRKİYE iç pazarında ülkemizin 81 ilindeki distribütör’lerimiz vasıtasıyla yaklaşık olarak 70 bin satış noktasına 450 araç filosuyla ulaşmaktadır. Ürünlerimiz tüm ulusal ve yerel market kanallarında özenle, müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.
       

Kısa süre önce başladığımız ihracat maratonumuz ise bu süre içinde çok büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Şu anda dünyanın dört bir tarafındaki 55 iş ortağımızla keyifli ve verimli ticari birlikteliğimize, yükselen bir trend ile devam etmekteyiz.
     

Büyük ailemizde sizleri de aramızda görmekten 
büyük mutluluk duyacağız.

TOYBOX-AILE
ridht-bg-decor.png
left-bg-decor.png
bottom of page