KULLANIM KOŞULLARI

GÜNCELLEME TARİHİ: Ocak 2, 2018
ŞİRKET: Toybox Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
ŞİRKET ADRESİ:
YARGI DAİRESİ: İSTANBUL

İLETİŞİM: 
Adres:
Ortaköy Merkez Mah. İlter Bulvarı
Harput İş Merkezi No:15/A Kat:2
Silivri İstanbul

Telefon: +90 (212) 734 20 82 

E-posta: info@toybox.com.tr

BU SİTENİN KULLANIM KOŞULLARI
Bu site ve içeriğine ("Site") erişiminiz ve siteyi kullanımınız Kullanım Koşulları'nda ("Kullanım Koşulları" veya "Koşullar") belirtilen kayıt ve şartlara ve tüm geçerli yasalara tabi tutulmaktadır. Bu siteye erişerek veya siteyi kullanarak siz ("Kullanıcı" veya "Siz") herhangi bir sınır veya ayrımcılık olmadan bu şartları kabul ediyor ve onaylıyosunuz.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Mahremiyetinize saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizi toplama yöntemimiz, kullanım koşullarımız ve paylaşma şartlarımızı öğrenmek için lütfen Gizlilik Politikasını okuyun.

GENEL SINIRLANDIRMALAR
Bu siteyi sadece kişisel amaçlı, ticari olmayan amaçlarla veya eğlence amaçlı kullanabilirsiniz. 
Site içeriğini ticari veya sosyal hiç bir amaç ile yazılı iznimiz olmaksızın hiç bir koşul altında kopyalayamazsınız, çoğaltamazsınız, yeniden kullanamazsınız, gönderemezsiniz, uyarlayamazsınız, yayımlayamazsınız, düzenleyemezsiniz, yükleyemezsiniz, değiştiremezsiniz veya yayınlayamazsınız. 
Üçüncü partilerin benzerliklerini, isimlerini ve/veya haklarını onaylarının olduğunu belirtmeden kullanamazsınız. 

Siteye yasal olmayan, zararlı (virüsler dahil), tehdit içeren, iftira içeren, küçük düşürücü, müstehcen, skandal üretici, tahrik edici, pornografik, uygunsuz veya küfür içeren veya yasalara aykırı veya yasalara aykırı davranmayı özendirici herhangi bir materyal gönderemezsiniz. 
Bu siteye gönderdiğiniz materyalleri okuyabilir, düzeltebilir veya silebiliriz fakat bu bizim sorumluluğumuz değildir. 

Siteye yapılan herhangi bir kayıt veya hesabı uyarı olmaksızın teknik bir sorun, düzensizlikler veya yanlış kullanım dahil herhangi bir nedenden ötürü iptal edebiliriz. 

GÖNDERDİĞİNİZ MATERYALLERİN MÜLKİYETİ
Sitemize gönderdiğiniz tüm materyaller gizli değil olarak arşivlenecektir ve mülkiyetiniz dışındadır. Bu bilgiler, veri, soru, yorum, öneri, fikir ve diğer bilgiler, materyaller veya mülkiyetlerdir. Biz (veya tasarımcılarımız) SİZE DANIŞMADAN gönderdiğiniz materyallerin tümünü veya bir bölümünü yeniden üretme, açıklama, iletme, yayınlama veya gönderme hakkını saklı tutarız.

FERAGAT BEYANI
Bu site içeriğini güvenilir kılmak için elimizden geleni yapıyoruz fakat bazı hatalar olabilir. BU YÜZDEN, BU SITEDE YER ALANLAR DIŞINDA BU KOŞULLAR GEÇERLIDIR:
BU SITEYI KULLANMA SORUMLULUĞU SIZE AITTIR; 
BU SITE "OLDUĞU GIBI" SIZE SUNULMAKTADIR; VE YASALARIN MÜSADE ETTIĞI SON NOKTAYA KADAR BIZ VE ILIŞKILI PARTILERIMIZ:
- BU SITE HAKKINDA TÜM GARANTILERI REDDEDIYORUZ VE NEDEN OLABILECEK HERHANGI BIR ZARARDA SORUMLULUK ÜSTLENMIYORUZ:
*BU SITEDE YER ALAN AÇIKLAMALAR, HATALAR VE IHMALLER;
*ÜÇÜNCÜ PARTILERIN HAKLARINA ZARAR VEREN IÇERIK;
*BILGISAYARINIZA AKTARILABILECEK VIRÜSLER;
*DIĞER SITELERE VE IÇERIKLERINE YAPILAN LINKLER
*BU SITEYE VE KULLANIMINA AIT DIĞER TÜM HUSSUSLAR. 

TAZMINAT
BU SITEYI KULLANMAYI KABUL EDEREK NEDEN OLABILECEK TÜM ZARAR, AŞAĞIDA BELIRTILEN HUSUSLARDA MAKUL SEBEPLERDEN ÖTÜRÜ AVUKAT MASRAFLARI VE HARCAMALARI DAHIL TÜM MAALIYET VE HARCAMALARDAN BIZI VE ÜÇÜNCÜ PARTILERI MUAF TUTMAYI KABUL ETMEKTESINIZ:
FIKRI MÜLKIYET HAKLARININ IHLALI VE BU SITEYE GÖNDERDIĞINIZ ONUR KIRICI MATERYALLER; 
SIZIN VEYA SIZIN HESABINIZI KULLANAN HERHANGI BIRININ IHMALKAR VEYA KÖTÜ AMAÇLI INTERNET HESABIMIZA YÖNELIK HERHANGI BIR AKTIVITESI;
BU KOŞULLARDA BELIRTILEN HUSUSLARI IHLAL ETMENIZ;
BU SITE VE KULLANIMI HAKKINDA HERHANGI DIĞER HUSUSLAR. 

Belirtilen hususlarda savunma hakkımız için bizimle işbirliği yapmayı kabul etmektesiniz. Sizden kaynaklanan herhangi bir tazminat talebinde masrafları size ait olmak üzere hususun kontrolünde halka açık olmayan savunmayı üstlenme hakkını saklı tutarız.

DİĞER SİTELER
Bu site bize ait olmayan diğer sitelere link içerebilir Biz bu siteleri kontrol etmiyoruz, önermiyoruz ve içerikleri, ürünleri, hizmetleri veya gizlilik politikaları için sorumluluk üstlenmiyoruz Bu sitelerden bilgi indirmek fikri mülkiyet haklarınızı zedeleyebilir veya bilgisayarınıza virüs girmesini sağlayabilir. Bu siteden ayrıldığınızda diğer sitelerin gizlilik politikasını ve kullanım kayıt ve koşullarını okumalısınız. Bizim sitelerimizden biri olduğunu iddia eden veya benzeyen sitelerin (e-posta ile bağlantılı olanlar dahil) güvenilirliğini sorgulamalasınız.

FIKRI MÜLKIYET HAKLARI
Biz (veya ilgili veya ilişkili şirketler veya Şirkete markalarını lisanslayan tüm üçüncü partiler veya bu siteye katkıda bulunanlar) ("İçerik Sahibi") sahibiyiz veya Site İçeriği sağlayan üçüncü partilerden lisansını alıyoruz. Tüm Site İçeriği tamamen belirtilen İçerik Sağlayıcı'nın haklarında saklı tutulmaktadır ve telif hakkı, ticari marka ve diğer sorumlu kanunlar ile korunmaktadır. Bu Site'de yer alan hiçbir içerik bizim veya sorumlu İçerik Sahibi'nin yazılı onayı olmadan diğer kişiler tarafından lisans ve hak sahibi ilan edilemez.

DİĞER

YARGI DAİRESİ
Sitemizi yukarıda belirtilen adresten (hosting servisin nerede olduğu önemli değildir)yönetiyor ve işletiyoruz. Sitenin tüm hakları yukarıda belirtilen Yargı Dairesine ve itirazsız diğer tüm yasalara bağlıdır. Bu site ile ilgili tüm yasal süreçlerin yukarıda belirtilen Yargı Dairesi'ne bağlı mahkemelerde yürütüleceğini kabul ediyorsunuz. Bu sitede yer alan materyallerin yukarıda belirtilen ülke dışında kullanımını garanti etmiyoruz ve önermiyoruz. Bu sitede belirtilen ürünler veya hizmetler hakkında yer alan bilgiler sadece yukarıda belirtilen Yargı Daire'sine bağlıdır ve bu ürün veya hizmetler diğer ülkelerde bulunamayabilir. Yukarıda belirtilen ülkeden farklı bir ülkede yaşıyorsanız tabi olduğunuz yasalara uygun davranmak tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır.

Bölünebilirlik
Bu sitede yer alan mali bildirimler Toybox Gıda'nın sitede belirtilen tarihlerde yayınlanan hesaplarından alınmıştır ve İngiltere Şirket Yasaları 1985'in 240.ncı bölümünde yer alan kanuna uygun hesapları kapsamamaktadır. Belirtilen 235.nci bölüm altında yer alan yasal hesapların sahiplerinin denetçileri tarafından her yıl rapor yayınlanmaktadır. Bu yasal hesapların kopyası Şirket Tescil Memuru tarafından Yasa'ya uygun olarak her yıl dosyalanmaktadır.

Mali Bildirim Özeti
Herhangi bir koşul altında burada sağlanan şartlar geçersiz ve uygulanamaz sayıldığı takdirde, belirtilen koşullara kadar geçersiz veya uygulanamaz sayılacak ve geri kalan şartların tümü geçerli ve uygulanabilir sayılacaktır.

Tanımlar/İfadeler
Sitede kullanıldığı şekliyle:
"Zararlar" tüm direkt, özel, direkt olmayan cezai veya diğer sonuçlardan kaynaklanan zararlardır (kontrat dahilinde, sözleşme ihlali, haksız fiil, ihmal ve diğerleri). 
"dahil" "dahil fakat belirtilenle sınırlı değil" anlamına gelir. 
"siteye gönderilen bilgiler" ("siteye gönderdiğiniz bilgiler" ve diğer tüm ifadeler) siteye e-posta yoluyla gönderdiğiniz, yüklediğiniz, yazdığınız veya diğer tüm yollarla gönderdiğiniz her şey (bilgi, yazı, materyal, veri veya kod ve diğerleri) anlamına gelmektedir. 
"Üçüncü Partiler" Site Yönetiminin ve diğer promosyonel ortakların ana, yan veya ilişkili tüm şirketleri anlamına gelmektedir. 
"Site İçeriği" sitede yer alan tüm bilgi, yazı, görsel, işitsel mesaj, video, tasarım, isim, logo, marka, veri, kod ve diğer tüm bilgi ve materyaller anlamına gelmektedir. 
"Site Yönetimi" sitenin yaratılması, üretilmesi, sağlanması ve yönetilmesinden sorumlu tüm partiler anlamına gelmektedir. 
"site kullanımı" (ve "kullanımı" ve diğer ifadeler) "sitenin herhangi bir koşul altında erişim, ziyaret, yorum gönderme ve okuma, indirme ve diğer sitenin herhangi bir mateyalini inceleme" anlamına gelmektedir. 
"Garantiler" belirtilen veya ima edilen garanti ve temsiller (sınırlandırma, ima edilen ürün garantisi veya amaca uygunluk, başlık, ihlal etmemesi veya bilgisayar virüsü taşımaması) anlamına gelmektedir. 

Değişiklikler
Site ve/veya Sözleşme üzerinde sizi bilgilendirmeden değişiklik yapma hakkımız vardır. Bu Sözleşme'yi düzenli olarak okuyarak yapılan değişikliklerden haberdar olmalısınız. Bu siteyi kullanmaya devam ederek ve site erişiminizi sürdürmeniz halinde bu değişiklikleri kabul etttiğinizi beyan etmektesiniz.

İletişim
Bu site hakkında herhangi bir yorum veya sorunuz varsa lütfen bize yukarıda "iletişim" olarak bildirilen adres, telefon veya e-posta aracılığıyla bağlantı kurun.