Sık sorulan sorular
Siteyle İlgili Genel Sorular
Sitemizle ilgili tüm görüş ve önerilerini info@toybox.com.tr e-posta adresimizden bize ulaştırabilirsin.
Sitemizle ilgili olarak her türlü konuda bize info@toybox.com.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsin.
Sitemizle ilgili olarak bir sorun yaşadığında öncelikle "Yardım" bölümümüzdeki sık sorulan sorularımızı kontrol edebilirsin, eğer sık sorulan sorular içerisinde senin sorunun cevabına ulaşamazsan bize info@toybox.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsin.
Sitemizde yer alan kullanıcı bilgilerini güncelleyebilmek için öncelikle e-posta adresin ve şifren ile üye girişi yapmalısın. Üye girişi yaptıktan sonra "Bilgilerimi Güncelle" tuşuna tıklarsan karşına Bilgi Güncelleme formumuz çıkacaktır, bu formda yer alan bilgileri değiştirerek "Kaydet" tuşuna basarsan üyelik bilgilerin güncellenecektir.
Sitemizdeki yenilikler ve gelişmelerden haberdar olmak için düzenli olarak "toybox.com.tr"yi ziyaret etmen gerekmektedir, çünkü yeniliklerimiz sitemizin farklı bölümlerinde tüm ziyaretçilerimize duyurulmaktadır.
Yaşadığın problem büyük olasılıkla bilgisayarının İnternet Explorer ayarlarından kaynaklanmaktadır. Kod kullanılarak girilen oyunlar ve "Yaratıcı Dünyam" bölümündeki oyunlar ayrı bir pencerede açılmaktadır. Oyunlara girebilmen için İnternet Explorer ayarlarının "Açılır (pop-up)" pencerelere izin veriyor olması gerekir. İnternet Explorer' da yukarıdaki menüde Araçlar seçeneğinin altındaki menüden bakarak "Açılır Pencere Engelleyicisi"nin kapalı olduğundan emin olmalısın. Eğer değilse yine aynı yerde "Açılır Pencere Engelleyicisini Kapat" seçeneğini seçerek kapatabilirsin. Internet Explorer penceresini kapatıp yeniden açtığında "Açılır Pencere Engelleyicisi" kapatılmış olacaktır.
Üyelik Soruları
Toybox.com.tr sitesine üye olanlar; Toybox kutularından çıkan Bonus Kod ile oynadıkları oyunlarda kazandıkları puanları üyelik hesaplarında biriktirirler. Dönemsel olarak yapılan yarışmalarda, topladıkları puanlar üzerinden hediyeler kazanabilirler. Üç Bonus Kod kullanımında bir adet bedava oyun hakkı otomatik olarak sitemizin üyelerinin kullanması için üyelik hesaplarına eklenir.
Üye olmak için sitemizde yer alan "Üye Ol Kazan" tuşuna tıklarsan, üyelik formunun olduğu sayfa karşına gelecektir. Üyelik formunda yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurarak "Toybox.com.tr"ye üye olabilirsin. Üye olduktan sonra sol üst köşede yer alan kutucuklara e-posta adresini ve şifreni girerek sitemize üye girişi yapabilirsin.
Toybox internet sitesi üyeliği ücretli değildir. Ücretsiz olarak sitemize üye olabilir bu sayede Yaratıcı Dünyam bölümündeki oyunlarımızı kaydedebilir, arkadaşlarına gönderebilir ve Bil Bakalım yarışmasına katılabilirsin.Yalnızca Bonus Kod ile oynanan oyunlarımızı oynayabilmek için, Toybox kutularından çıkan Bonus Kodları kullanman gerekmektedir.
Sitemizde sol üst köşede yer alan "Şifremi Unuttum" tuşuna bastıktan sonra karşına çıkacak olan kutucuğa sitemize üye olurken vermiş olduğun e-posta adresini yazarak "şifremi gönder" tuşuna basarsan şifren e-posta adresine gönderilecektir.
Üye olmak için sitemizde yer alan "Üye Ol Kazan" tuşuna tıklarsan, üyelik formunun olduğu sayfa karşına gelecektir. Üyelik formunda yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurarak "Toybox.com.tr"ye üye olabilirsin. Üye olduktan sonra sol üst köşede yer alan kutucuklara e-posta adresini ve şifreni girerek sitemize üye girişi yapabilirsin. Eğer tüm bunları yapmana rağmen halen üye girişinde sıkıntı yaşıyorsan, bize info@toybox.com.tr adresinden ulaşarak yaşamakta olduğun sorunları yazabilirsin, bu sayede en kısa sürede bizden yardım alacaksın.
Aktivasyon e-postası kendi e-posta hesabında Önemsiz Postalar(Spam/Junk Klasörleri) kutusuna gelmiş olabilir. Önemsiz Postalar(Spam/Junk Klasörleri) kutusunu kontrol ettikten sonra eğer aktivasyon "e-posta"sına ulaşamazsan info@toybox.com.tr adresine bize talebini iletebilirsin.
info@toybox.com.tr adresine problemini iletebilirsin. Lütfen üye olurken kullandığın e-posta adresi ile bize yazmayı unutma, farklı e-posta adreslerinden gelen şifre talepleri cevaplanmamaktadır.
Şu anda sitemizin sadece Türkçe versiyonu bulunmaktadır. Bununla birlikte sitemize Türkiye dışından da üye olunabilmektedir.
"Toybox.com.tr" sitesinde 8 yaşından küçük kullanıcılarımızın Ad / Soyad ve İletişim bilgilerinin kaydı tutulmamaktadır. 8 yaşından küçükler sitemize sadece velilerinin bilgileriyle giriş yaparak üyelik avantajlarından yararlanabilmektedirler. Fakat isteyen üyelerimiz sitemizdeki "Benim Sayfam/ Bilgilerimi Güncelle" bölümünden velinin isminin olduğu yere, kendi isimlerini yazabilirler, bu şekilde kendi isimleriyle karşılanmaları sağlanmış olmaktadır.
Üyeliğinin iptal edilmesi için bize bu talebini info@toybox.com.tr adresinden göndermeni rica ederiz, bu sayede talebin en kısa sürede karşılanacak ve üyelik iptaliyle ilgili e-posta bildirimi tarafına gönderilecektir. İptal talebini bize sitemize üye olurken vermiş olduğun e-posta adresi ile yapman gerekmektedir, farklı e-posta hesaplarından gelen üyelik iptal talepleri karşılanamamaktadır.
Bonus Kod Soruları
Toybox kutularının içinden çıkan Bonus Kod ile toybox.com.tr' de birbirinden heyecanlı oyunlar oynayabilirsin. Tek yapman gereken ana sayfadaki Bonus Kod kutucuğuna Toybox kutusundan çıkan Bonus Kodu doğru şekilde yazıp 'Gönder' tuşuna basmak! Unutma, her Bonus Kod ile bir oyun oynama hakkın var.
Sitemizde Bonus kod ile oyun oynayabilmek için üye olman gerekmemektedir. Tek yapman gereken ana sayfadaki Bonus Kod kutucuğuna Toybox kutusundan çıkan Bonus Kodu doğru şekilde yazıp 'Gönder' tuşuna basmak! Unutma, her Bonus Kod ile bir oyun oynama hakkın var. Bununla birlikte sitemize üye olarak “Bonus Kod” ile oyunlarımızı oynarsan her 3 Bonus Kod girişinde bir bedava oyun hakkı kazanabilir, “Yaratıcı Dünyam” bölümünde yer alan oyunlarımızı kaydedebilir ve arkadaşlarına yarattığın bu sürprizleri gönderebilirsin. Ayrıca Bonus Kodlu oyunlarımızdan kazandığın puanları biriktirebilmek ve biriken puanlara yönelik dönemsel olarak düzenlenecek hediye kampanyalarımızdan faydalanmak için sitemize üye olman gerekmektedir.
Yaşadığın problem büyük olasılıkla bilgisayarının İnternet Explorer ayarlarından kaynaklanmaktadır. Kod kullanılarak girilen oyunlar ve Baştan yarat bölümündeki oyunlar ayrı bir pencerede açılmaktadır. Oyunlara girebilmen için İnternet Explorer ayarlarının "Açılır (pop-up)" pencerelere izin veriyor olması gerekir. İnternet Explorer' da yukarıdaki menüde Araçlar seçeneğinin altındaki menüden bakarak "Açılır Pencere Engelleyicisi"nin kapalı olduğundan emin olmalısın. Eğer değilse yine aynı yerde "Açılır Pencere Engelleyicisini Kapat" seçeneğini seçerek kapatabilirsin. Internet Explorer penceresini kapatıp yeniden açtığında "Açılır Pencere Engelleyicisi" kapatılmış olacaktır.
Üye olduktan sonra sayfanın sol üst tarafındaki kutucuklara e-postanı ve şifreni yazıp, "Üye Girişi" tuşuna bas. "Toykent' e Hoşgeldin" yazısını gördükten sonra Bonus Kod girişi yaparsan her 3 Bonus Kod girişinde bir tane "Bedava Oyun Hakkı" kazanabilirsin.
Bedava oyun haklarını kullanabilmek için e-posta adresin ve şifrenle siteye giriş yaptıktan sonra " Kazandığım Bonus Kodlarım" bölümünde "Bedava Hakkımı Kullan" tuşuna tıklaman yeterlidir.
Toybox.com.tr' ye üye olanlar, üye girişi yaptıktan sonra her 3 Bonus Kod girişlerinde bir tane "Bedava Oyun Hakkı" kazanırlar! Üstelik oyunlardan kazandıkları puanları biriktirerek ilerde hediyeler kazanma şansına sahip olabilirler! Biriken puanlar için hediye verilmesine yönelik bir çalışmamız olduğunuda tüm üyelerimiz haberdar edilecektir.
Oyunlarla İlgili Sorular
Toybox kutularından çıkan Bonus kodlarla sitemizde oyun oynanabilmektedir. Her kod karşılığında 1 oyun oynama hakkı verilmektedir.
Sitemizde Bonus Kod kullanmadan Bil Bakalım ve Yaratıcı Dünyam bölümlerinde eğlenceli zaman geçirebilirsin.
Toybox.com.tr de puanlar kazanabilmen için sitemize üye olman gerekiyor. Üye olmak için sitedeki "Üye Ol Kazan" tuşuna tıklarsan üyelik formunun olduğu sayfa karşına gelecektir. Bu sayfada yer alan üyelik formunu doldurursan, daha sonra sitenin sol üst kısmındaki kutucuklara e-posta adresini ve şifreni yazıp "Gönder" tuşuna basarak sitemize üye girişi yapabilirsin. "Toykent' e Hoş geldin" yazısını gördükten sonra Bonus Kod girişi yapıp oyun oynarsan kazandığın puanları biriktirebilirsin.
Oyunlarımızın düzgün bir şekilde görüntülenebilmesi için, ekran çözünürlüğünün en az 800x600 olması gerekmektedir. Bilgisayarının ekran çözünürlüğünün kontrol edilmesi için velinden yardım isteyebilirsin.
Sitemizde oyunlar başlığı altında ayrı bir bölüm bulunmamaktadır. Toybox kutularından çıkan Bonus kodlarla oynanabilmektedir. Her kod karşılığında 1 oyun oynama hakkı verilmektedir.
info@toybox.com.tr adresine bu sorunu iletirsen en kısa sürede gerekli incelemeler yapılacak ve sana elektronik posta hesabına atacağımız e-posta ile en kısa sürede bilgi verilecektir.
Sihirli Oyuncaklar tuşuna tıkladıktan sonra ekrana gelen resmi tıklarsan Sihirli oyuncaklar sayfasına ulaşabilirsin. Bu sayfada yer alan sihirli oyuncakların minik resimlerine tıklarsan sihirli oyuncaklara ait animasyonlara ulaşacaksın. Sihir yazısını tıkladığında oyuncaktaki sihri görebilir. Tekrar yazısını tıkladığında yeniden izleyebilirsin. Sır yazısını tıkladığında ise sihrin nasıl yapıldığını görebilirsin.
"Yaratıcı Dünyam" bölümündeki kendi yarattığın bir uygulamayı arkadaşına gönderebilmek için öncelikle toybox.com.tr' ye üye olman gerekli, üye olduktan sonra yarattığın uygulamanın sayfasındaki Arkadaşıma Gönder tuşuna basman ve karşına çıkacak olan ekrana arkadaşının adını, e-postasını ve yollamak istediğin mesajı yazıp gönder tuşuna basman yeterli.
sms kampanyası
kampanya resim
bonus kod
Bonus kodunu girerek hemen oyun oynamaya başlayabilirsin.


bil bakalım!
Toplam Soru:
134238
Toplam Doğru:
123271
Toplam Yanlış:
10967
anket
Yeni ürünümüz Toybox Cream'i beğendiniz mi?
Toybox
Açılan oyun yeni bir pencerede açılacaktır, devam etmek istiyor musun?